WARUNKI UCZESTNICTWA

Warunkiem uczestnictwa w Konferencji jest dokonanie rejestracji uczestnika za pośrednictwem formularza on-line dostępnego na stronie Konferencji oraz dokonanie wpłaty na konto Organizatora w Santander Bank:
nr 82 1090 2590 0000 0001 5315 6865 z dopiskiem "MRP23, imię i nazwisko".

Opłata za udział w Konferencji obejmuje:

  • udział w sesjach konferencyjnych,
  • materiały konferencyjne,
  • wyżywienie,
  • materiały konferencyjne oraz materiały merytoryczne przesyłane w formie elektronicznej po wydarzeniu.

Opłata za udział on-line obejmuje:

  • udział w sesjach konferencyjnych,
  • możliwość zadawania pytań prelegentom,
  • materiały konferencyjne oraz materiały merytoryczne przesyłane w formie elektronicznej po wydarzeniu.

Opłata za udział w Konferencji nie obejmuje kosztów dojazdu i zakwaterowania.

Ilość miejsc jest ograniczona. O ostatecznym przyjęciu zgłoszenia uczestnictwa decyduje kolejność wpłat.

Zgłoszenia udziału można dokonać do 13 października 2023 r. Po tym terminie dokonanie zgłoszenia jest możliwe na podstawie indywidualnego ustalenia warunków z Organizatorem.

Dla instytucji opłacających udział w Konferencji w co najmniej 70% ze środków publicznych opłata może być zwolniona z podatku VAT. W celu uzyskania zwolnienia należy przesłać stosowne oświadczenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Brak oświadczenia będzie skutkował doliczeniem 23% VAT do faktury.

WARUNKI REZYGNACJI

Rezygnacja Uczestnika z udziału w Konferencji powinna być dokonana w formie pisemnej i przesłana drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W przypadku rezygnacji z udziału w terminie do 15.09.2023 r. koszty uczestnictwa zostaną zwrócone w całości. Po tym terminie koszty uczestnictwa nie będą zwracane, a materiały konferencyjne zostaną przesłane pocztą.

Nieobecność Uczestnika na Konferencji oraz niedokonanie wpłaty nie jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w Konferencji.
Niedokonanie wpłaty nie jest jednoznaczne z rezygnacją z udziału.

 

 opl      reg